Ваше хоббі - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Корчма » Балачки =) » Ваше хоббі (Розмовляємо про хоббі.)
Ваше хоббі
OTAMAN4IKДата: Середа, 30.05.2012, 15:47 | Сообщение # 1
Файний адмін
Награды: 0
Статус: Offline
Суто я займаюся розробкою сайту uaperekaz.ucoz.ua
можливо це хоббі, не знаю... але що точно хоббі, так
це - нумізматика B) Займаюсь уже нумізматикою 2 роки, продаю монети на біржах, а також і купую, захоплююсь також і антикваріатом, який також ціниться у світі.

Нумізматикою на мою думку займатись дуже классно...

По-перше: можна мати вигоду - гроші.

По-друге: це і задоволення, бо хоббі.

По-третє: можна відрекомендувати себе як нумізмата, я а нумізматів люди шанують (це з мого досвіду B) )

Також займаюсь розробкою ігор на Персональних Комп'ютерах. Пограмміст. Знаю мову "CSS". Вчу мову "Pascal" і "Basic". Малюю в графічних редакторах, таких як "Paint NET." фотошоп мене не влаштовує (якщо я не так щось сказав, вибачте) Раніше займався 3D моделюванням на программі "Blender", але це для мене було за тяжко і тому я вирішив тим не займатися.
Ігри роблю на конструкторі "Scirra Construct", який Ви зможете скачати - тут. Це досить легкий конструктор по створенню власних ігор без програмування. Планую створити платформер-гру про "домовика" і я з задоволенням зроблю відео-уроки як цю гру робити і виставлю їх на нашому сайті. Scirra Construct я знаю уже півтора року і багато чому навчився. Планую перейти на такі серйозні і тяжкі программи як "Blitz 3D", і "DarkBasic Pro" в них потрібно знати програмування і без навиків программіста щось там створити буде просто не реально, але вони набагато еффективніші ніж конструктор ігор "Scirra Construct", тому що на "Blitz 3D", і "DarkBasic Pro" можна створити власний ігро-конструктор і навіть программу, але на це потрібно багато знань і бажання.
Бажання робити ігри появилось в мене ще 6 років тому, але я ще багато чого не розумів... але тепер можна створити ВСЕ!!! І сайт, ігру, программу, і т.д Років так, 5-9 тому сайти було дуже-е-е тяжко робити а за ігри я і не кажу...
Тому на нашому сайті Ви зможете навчитись розробляти ігри: це можуть бути гонки, ТДС, платформер, квест, але з 3-Д іграми я поки що не стикався, але скоро мабуть буду їх робити, а значить буду робити відео-уроки, як робити 3-Д ігри.

Також у вільний час я люблю малювати, малювати на листку або в графічних редакторах.
Також люблю робити щось з дерева, цього літа планую зробити арбалет... убойна штука... але від гопників чи від бандитів врятує, але це залежить від мене самого ...
Люблю ще займатися ліпкою з пластеліну, ліпив з глини, але я це діло закинув. Все таки малювання мені найбільше по душі серед мистецтва.

"- Багатенько в цього дятла різновидів хоббі - чи не так?" - думаєте Ви. Просто я не можу робити тільки одну роботу, працюю за трьома роботами, може це комусь здається не правильно, але мені так краще.

А також я фольклорист. Читаю багато легенд та міфів про Україну, про древні звичаї наших предків, а також про дивних та химерних створінь, яких поділяють на "Добру силу" та "Нечисту силу". Цікаво знати звичаї наших пращурів і це можна віднести до рядів мої хоббі.

Ну і все...

Тому мені цікаво дізнатись, що Вас цікавить, яке Ви хоббі маєте, можливо ми з Вами маємо загальні інтереси... тому прошу писати... буде весело :D

Форум » Корчма » Балачки =) » Ваше хоббі (Розмовляємо про хоббі.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Заробляйте кошти
Міні-чат
200
Наше опитування
Які казки на Вашу думку цікавіші?
Всего ответов: 46
Підтримайте нас
WMZ(Z282196904607) WMR(R121817642763) WMU(U282661818430)
Статистика
Друзі сайту